Euro okná dvere

Drevo je storočia overený materiál, ľahko spracovateľný, s dlhodobou životnosťou, nenahraditeľnými vlastnosťami a nezameniteľnými vzhľadom. Aj preto je stále obľúbeným materiálom pre výrobu okien a dverí. 


Okná, dvere, garážové brány, zimné záhrady a ďalšie produkty sú vďaka vlastnostiam dreva a unikátnemu výrobnému postupu ideálnym riešením pre Vašu stavbu. Systém otvorových výplní využíva skvelé izolačné vlastnosti dreva, súčasne však inovatívnym výrobným postupom odstraňuje nedostatky tohto materiálu, akými v minulosti bola údržba a životnosť. Súčasný systém výplní stavebných otvorov umožňuje systemovo zostaviť požadované parametre, v najrôznejších profiloch a prevedeniach. 

  

Euro okná

Euro okná sú charakteristické nenapodobiteľnou kresbou prírodného dreva a výbornými izolačnými vlastnosťami. Vďaka výrobnej technológii sme schopní ich parametre upraviť podľa požiadaviek klienta. Dôraz pri výrobe drevených okien je kladený predovšetkým na životnosť. 


Prierez oknom  

Prierez oknom

 

Euro dvere

Dvere z dreva je klasika preverená storočiami. Vchodové dvere majú dlhú živostnosť, nenahraditeľné vlastnosti a nezameniteľný vzhľad prírodného materiálu. Dvere vynikajú svojou dokonalosťou prírodného materiálu a rôzneho profilu, tvarov a dodávajú dôstojnosť a masívny dojem každému vstupu. 

 

  

Ďalšie produkty

Aby sme boli schopní ponúknuť Vám pohodlie, vysokú estetickú hodnotu Vášho domova, bezpečnosť a tepelne izolačné vlastnosti, nekončí náš sortiment iba pri drevených oknách a dverách, ďalej ponúkame garážové brány, historické brány, zimné záhrady, okenice.