Plastové okná

Hľadáte kvalitného dodávateľa plastových alebo hliníkových okien?

Nechajte si poradiť od profesionálov. Ponúkame vám široký výber možností, poradíme vám a pomôžeme vybrať najideálnejšie riešenie pre vaše potreby.

 

Nie je okno ako okno a rovnako nie je montáž ako montáž. Využite preto služby a skúsenosti dlhoročných profesionálov, ktorí vám namontujú nové okná odborne a kvalitne (referencie). Najskôr vám vysvetlíme rozdiely medzi jednotlivými riešeniami, technológiami, spoločne s vami vyberieme to najvhodnejšie okno. Priestor bezplatne zameriame tak, aby všetko sedelo. Okná následne namontujeme.

 

Na okná od Akatyst, s.r.o., poskytujeme 10 ročnú záruku na stálosť plastu a 2 ročnú záruku na okno ako také, vysprávky a murárske práce. 

 

Príslušenstvo k oknám:

 

Okenné profily Noutic

Okno Eforte

Pre pasívne domy
Stavebná hĺbka rámu 84 mm
6 komorový systém

 

 

Okno Prestige MD

Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, dostupný aj vo variante pre pasívne domy
Stavebná hĺbka rámu 76 mm
Okno Prestige 76mm6 komorový systém

 

Okno Prestige AD

Nadčasový moderný dizajn
Stavebná hĺbka rámu 76 mm
okno Prestige AD

 

 

Okenné profily SALAMANDER

Salamander StreamLine 7 komorový

Moderný okenný dizajn s perfektnou statikou a izolačnými vlastnosťami, to je Streamline Vision. V oblasti izolačných vlastností spomedzi „70-kových“ systémov Streamline Vision zdobí príkladný prestupový koeficient - Uf : 1,2 W/m2K respektíve 1,1 W/m2K s výstuhou s prerušeným tepelným mostom (skúška bola uskutočnená v nezávislom Výskumno-skúšobnom inštitúte FIW Mníchov) a tým šetrí nielen životné prostredie ale aj vašu peňaženku.

 

 


 

Salamander Luxus 3D

Pri profiloch DESIGN 3D zabezpečuje dobrú tepelnú izoláciu dvojité dorazové tesnenie a spolu so stredovým tesnením aj vynikajúcu odolnosť voči prestupu hluku.


Päťkomorové prevedenie a stavebná šírka rámu 76mm sú zvlášť dôležitými detailmi, vďaka ktorým získava tepelná izolácie nielen značný predstih oproti trojkomorovým systémom, ale aj rozhodujúco zlepší stabilitu okna. Fantázii sa žiadne hranice nekladú.

 

Päťkomorový systém bezkonkurenčným designom, ultra bielou farbou a hladkým povrchom je mimoriadne vhodný pre rodinné domy.
Dvojité vonkajšie tesnenie, vynikajúca odolnosť voči hluku a prestupu tepla garantuje tú najvyššiu kvalitu.
Okno s najmodernejším designom, s harmonickým zaoblením krídla z oboch strán a oblou zasklievacou lištou s tieňovou drážkou poskytuje individuálnu možnosť výberu skla s tepelnou priestupnosťou k=2,9 až 1,1, výberu hodnôt odolnosti voči prestupu hluku a rôzne stupne bezpečnosti proti vlámaniu.
Systém luxus je tiež možné vyrobiť vo všetkých farebných odtieňoch RAL ako aj v rôznych dekoroch dreva.

 

Salamander Streamline 76

Nový profilový systém spoločnosti Salamander ultra bielou farbou a hladkým povrchom, ako aj estetickým designom a technicky prepracovaným usporiadaním 5 komôr. Nadštandardné stavebné osadenie 76 mm zabezpečuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti.

 

Systém Streamline 76 v kombinácii s dvojitým EPDM tesnením poskytuje dokonalú, takmer "hermetickú" tesnosť okna. Elegantný oblý tvar krídla je harmonicky zvýraznený novým tvarom zasklievacej lišty umožňujúcej štandardnú hrúbku zasklenia 24 mm.
Hrúbka obvodových stien profilového systému, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najprísnejších noriem v kombinácii s použitou pozinkovanou výstuhou rovnako pre rám i krídlo zabezpečuje potrebné statické vlastnosti výrobku. Vďaka kombinácii rámu s hranatým, resp. čiastočne vsadeným oblým krídlom vytvárajúcim tieňovú drážku je Streamline 76 vhodný prakticky na všetky typy stavieb, čo je znásobené možnosťou použitia všetkých doplnkových profilov z rady 3D Luxus.