Výklopné žalúzie

UNION

Výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy.

Ramená sú upevnené priamo do steny a na druhom konci sú pevne spojené s predným profilom markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe .

Markíza UNION je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov, veránd a terás malých rozmerov.

 


UNION B

Markíza špeciálne určená pre zatienenie balkónov a veránd.

Ramená sú na jednej strane pevne uchytené k balkónovému zábradliu, na druhej strane sú cez plastové oká zachytené o predný profil markízy. To umožňuje jednoduché odopnutie látky z ramien.

Markízu je možné dodať aj bez ramien, len so samostatným hákom, ktorý sa pripevňuje na zábradlie. O hák sa zachytáva predný profil markízy s látkou cez plastové oká.

Výhodou markízy je, že zachytáva aj slnečné lúče dopadajúce nízko zboku.

 


UNION K

Kazetová výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Oproti typu UNION má UNION K ochrannú hliníkovú kazetu, ktorá chráni látku pred vonkajšími vyplyvmi.

Ramená sú upevnené priamo do steny a na druhom konci sú pevne spojené s predným profilom markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe. Markíza UNION K je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov, veránd a terás malých rozmerov.